menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

Dążenie do doskonałości daje możliwość bycia najlepszym.

Chęć generowania zysku jest wpisana w codzienność każdej organizacji. Działy handlowe, w szkoleniach których się specjalizujemy, częstokroć są siłą napędową i determinantem rozwoju organizacji. Jednak żeby rozwój był trwały nie wystarczy, aby dział handlowy istniał w firmie, musi być on skuteczny. Menedżer skutecznego działu handlowego wie, że nie sztuką jest wygranie pojedynczego meczu, lecz całego sezonu. Aby to było możliwe należy cały czas szukać wyróżników, być przynajmniej o krok przed konkurencją. Więcej »


Studium Coacha

Kiedy prowadzę coaching podstawą jest dla mnie – pomaganie ludziom by stawali się lepszymi. Dla ludzi korzystających z coachingu to czasami oznacza pokonywanie przeszkód i barier. Czasami oznacza posiadanie bardziej klarownej wizji celu. Czasami oznacza posiadanie bardziej silnego poczucia własnych wartości i tego kim jestem. Coaching również polega na tym, że pomagam ludziom aby pracowali ze sobą nawzajem, współpracowali między sobą. Na przykład – niedawno, w pewnej dużej korporacji - firmie zajmującej się usługami telekomunikacyjnymi, próbowano stworzyć nowy konkretny produkt – technologię – do tego było zaangażowanych 500 osób. Więcej »


Zdobądź nowe uprawnienia państwowego kontrolera systemów teleinformatycznych!

Szanowni Państwo,Przedstawiamy podstawowe informacje o szkoleniu kontrolerów systemów teleinformatycznych. Ta nowa funkcja wynika z obowiązku (ciążącego na wszystkich podmiotach publicznych) ujednolicenia i stosowania ustawowych wymagań przy wymianie danych teleinformatycznych. Mówiąc najprościej – prawo wymaga aby systemy teleinformatyczne stosowane przez podmioty publiczne były spójne, i umożliwiały ich wzajemne współdziałanie. Wykonanie tego obowiązku mają nadzorować specjalni kontrolerzy. Więcej »


12 kwietnia, Seminarium e-Biznes w praktyce

Jak działa i jakie możliwości daje bankowość elektroniczna oraz płatności online? Jak działać bezpiecznie w Sieci? Jak działać w Internecie nie naruszając ustawy o ochronie danych osobowych? Między innymi na te pytania odpowiedzą znani specjaliści podczas seminarium, które zostanie poprowadzone w formie wideokonferencji. Więcej »


Jak szybko i nowocześnie znaleźć pracownika?

Internet na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zyskał miano najefektywniejszego narzędzia usprawniającego pracę firm. Obecnie sieć stwarza nowe możliwości kształtowania wizerunku i prezentacji pracodawców, ale — co równie istotne — staje się najważniejszym instrumentem w zakresie rekrutacji. Choć wykorzystanie Internetu do tego celu rośnie z roku na rok, to wciąż jednak traktowanie go jako głównego narzędzia rekrutacji wzbudza wiele kontrowersji. Więcej »


Zmiana wymagań w stosunku do maszyn i urządzeń eksploatowanych w zakładzie.

Do końca 2005 r., pracodawcy którzy na stanowiskach pracy eksploatowali maszyny i urządzenia nie posiadające oceny zgodności, powinni je dostosować do minimalnych wymagań określonych w obowiązujących przepisach. Wymóg ten dotyczy maszyn i urządzeń wprowadzonych na stanowiska pracy przed 1.05.2004 r. Więcej »


Wydawnictwo Poltext poleca książkę Jacka Gałązki "Mapa sprzedawcy, czyli techniki sprzedaży w sklepie"

Sprzedaż w sklepie to specyficzna praca. Sprzedawca ma tylko kilka minut dla każdego klienta, który na dodatek jest dla niego kimś zupełnie nieznajomym. W krótkim czasie musi spowodować, że przypadkowy klient będzie już stale odwiedzał ten właśnie sklep, a jego zadowolenie przełoży się bezpośrednio na wynik finansowy i prestiż firmy. Książka dostarcza wiedzy niezbędnej do sprawnej sprzedaży, kształtuje motywację i umiejętności komunikacyjne, uczy jak stosować proste techniki wywierania wpływu. Wykorzystując te narzędzia sprzedawca w ciągu kilku chwil zbuduje doskonałą relację z klientem, a sama praca stanie się ciekawsza i bardziej atrakcyjna. Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] 19 [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]