menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

Trzy cele zespołu ds. Problem Solving

Firmy powołują interdyscyplinarne zespoły ds. Problem Solving, czyli rozwiązywania problemów aby rozwiązywać bieżące problemy; zapobiegać potencjalnym problemom i podejmować nowe wyzwania. Przyjrzyjmy się bliżej tym zadaniom. Więcej »


Dlaczego tracimy Klientów?

To może być szokująca lista dla Handlowców bo pokazuje że 90% sukcesu zależny od nich samych. Przeczytaj i sprawdź co warto zmienić w swojej pracy handlowca i na jakie elementy zwrócić uwagę. Więcej »


Szkolenia dofinansowane dla Firm

Stosowane przez organizację działania, procesy i programy związane z uczeniem się i szkoleniem pracowników są częścią strategii rozwoju zasobów ludzkich przedsiębiorstwa i mają na celu zapewnienie mu wykwalifikowanych, wykształconych i kompetentnych pracowników, którzy potrafią zaspokoić obecne i przyszłe potrzeby tego przedsiębiorstwa. Więcej »


Jak motywować ludzi?

Pracownicy i produkt są kluczem sukcesu firmy. A jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakoś pracy i stosunek pracowników do wykonywanych zadań , a co za tym idzie efekty ich pracy w postaci zysku jest MOTYWACJA . Więcej »


Jak narzekanie wpływa na jakość naszej pracy i życia osobistego?

Zrzędzimy, narzekamy, marudzimy… cały czas, jest źle , że niedobrze, że mamy pod górkę, … , że latem jest za ciepło, a zimą pada śnieg…, że szefa mamy idiotę i mamy tyle pracy, że bokami na to wychodzi i na nic nie mamy czasu.. Narzekanie jest takie satysfakcjonujące :) - prawda? Więcej »


Awansujesz w zespole i co dalej?

Zostajesz kierownikiem, szefem przełożonym GRATULUJEMY i życzymy trafności decyzji.Przed tobą wyzwanie – jednak jesteśmy przekonani, że podołasz.Przed tobą ważne decyzje, czasem niepopularne, czasem będziesz musiał powiedzieć NIE .Ale też to co wyżej czyni twoją pracę taką … WYMAGAJĄCA I EKSCYTUJĄCĄ. Więcej »


Zmowa przetargowa

Zmowa przetargowa jest jednym z najbardziej „ostrych” przejawów nieuczciwej konkurencji. Dopuszczenie się jej przez wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego praktycznie eliminuje konkurencję. Problem, z jakim boryka się w tej kwestii Prawo zamówień publicznych, jest w praktyce trudny do zidentyfikowania. Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]