menu Newsletter Subskrybcja
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl » o serwisie

O serwisie

Szkolenia.com.pl to serwis poświęcony w całości edukacji, naszą misją jest wsparcie w doskonaleniu zawodowym i umacnianiu pozycji na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Serwis łączy z jednej strony osoby poszukujące szkoleń, kursów i konferencji, z drugiej oferujące je firmy i instytucje edukacyjne. Ma służyć szybkiej i efektywnej wymianie informacji, co jest tak istotne we współczesnym tempie życia.

Serwis szkolenia.com.pl powstał w 2002 roku, jako niekomercyjna baza informacji o szkoleniach i firmach szkoleniowych. Dziś posiadając wieloletnie doświadczenie, szczycimy się od lat czołowymi pozycjami w najpopularniejszej wyszukiwarce Google. Staramy się dotrzeć do jak największej grupy osób, pragnących podnosić swoje kwalifikacje i przedstawieniu im w spójnej, wygodnej i dostępnej formie oferty firm szkoleniowych.

Dzięki współpracy z firmami z całej Polski, specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze tematyki szkoleniowej. Cała oferta szkoleniowa skonstruowana jest tak, by zarówno amatorzy jak i specjaliści z każdej branży mogli znaleźć dla siebie ciekawą propozycję. Zawartość serwisu jest codziennie uzupełniana i aktualizowana.

Możliwość zaistnienia w serwisie szkolenia.com.pl mają wszystkie firmy i instytucje, bowiem nasza oferta jest zróżnicowana w zależności od ich potrzeb i budżetów. Dostępne są pakiety: od niedrogiego - START, poprzez bogaty pakiet OPTIMUM, oraz CENTER dla ośrodków szkoleniowych.

W naszej ofercie znajdują się również propozycje reklamowe. Zachęcamy do zapoznania się z autorskimi artykułami, ukazującymi w ciekawy sposób różne zagadnienia. Posiadamy wciąż rosnącą liczbę abonentów ofert szkoleniowych. Obecnie nasza baza liczy ponad 10.000 osób, które prenumerują nasze oferty szkoleniowe.

Chętnie zapoznajemy się z Państwa propozycjami i problemami wynikającymi z praktyki, wspólnie poszukując najlepszych rozwiązań. Jesteśmy również gotowi na indywidualne zamówienia szkoleniowe, dla których zawsze znajdziemy najkorzystniejszą propozycję.

Zachęcamy zatem do bezpośredniego kontaktu z nami i skorzystania z proponowanej przez nas ścieżki profesjonalnego rozwoju zawodowego. Cały nasz Zespół pracuje na Państwa sukces łącząc swoje siły, wiedzę i doświadczenie.