menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

Życzenia

Wszystkim klientom pragniemy złożyć najlepsze życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku!   Więcej »


Szkolenia Akademii Rachunkowości Compartners

Każda firma stara się podnosić kompetencje swoich pracowników, gdyż o przewadze konkurencyjnej firmy decydują ludzie, ich potencjał i motywacja. To właśnie zespół jest najcenniejszym zasobem każdej organizacji, bo realizuje strategie i cele firmy przyczyniając się do jej sukcesu na rynku. Dynamiczne zmiany w otoczeniu przedsiębiorstwa wymuszają zmiany w nim samym oraz w sposób bezpośredni przenoszone są na każdego pracownika. Szkolenia są jednym z najefektywniejszych sposobów rozwoju firm i podnoszenia ich kompetencji poprzez inwestowanie w pracowników. Odgrywają zatem bardzo istotną rolę, pomagają zaktualizować wiedzę, dostarczają nowych, bardziej efektywnych narzędzi do realizacji wyznaczonych celów, dają możliwość konfrontacji nowych treści przekazywanych przez wykwalifikowaną kadrę z własnymi doświadczeniami. Należy także pamiętać, że dają możliwość integracji zespołu i sprzyjają budowaniu relacji. Więcej »


Jak motywować ludzi?

Jak sprawić, by pracownicy w Twoim zespole mieli wiele energii i zapału do pracy, byli podekscytowani swoją rolą w firmie, istotna była dla nich realizacja postawionych celów? Chce się z Tobą podzielić podstawowymi zasadami, jakie powinny być stosowane przez bezpośredniego przełożonego, by utrzymać wysoką motywację pracowników. Więcej »


Seminarium Edukacyjne w ramach Akcji przygotowawczej programu GWARANCJE DLA MŁODZIEŻY

Już w najbliższych miesiącach pojawią się nowe programy i fundusze, które umożliwią wsparcie finansowe szkół, placówek oświaty i edukacji oraz organizacji i instytucji. Już teraz Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej "MERITUM" chce do tego przygotować przedstawicieli sektora edukacji i oświaty. Program jest realizowany na bezpośrednie zlecenie Komisji Europejskiej w ramach Akcji przygotowawczej Programu "Gwarancje dla młodzieży". Więcej »


Jak pozbywać się nieużytecznych nawyków?

Czarnowidztwo, agresywne zachowanie wobec innych w sytuacji stresu, wycofywanie się gdy rozmówca jest cholerykiem, albo wydaje się bardzo pewny siebie,a może obgryzanie paznokci? To tylko kilka przykładów nawyków, które mocno utrudniają życie. Na szczęście nie są to nawyki chemiczne, dlatego można się ich bardzo łatwo pozbyć. Więcej »


UE stawia na przyszłość w ramach programu Innowacyjna Gospodarka

Program Innowacyjna Gospodarka jest jednym z sześciu finansowanych ze środków europejskich programów krajowych w ramach Narodowej Strategii Spójności. Głównym celem programu jest wspieranie rozwoju gospodarki przez ogólnie-pojętą innowacyjność. Jego odbiorcami są więc firmy i przedsiębiorstwa, które stawiają na rozwój przełomowych technologii w dziedzinach komunikacji, realizują badania rozwijające nowe technologie lub stanowią istotne dla rozwoju gospodarki inwestycje. W Polsce program został przyjęty w uchwale Rady Ministrów 30 października 2007 roku. Do 2013 roku wszelkie instytucje wpisujące się w ideę programu – firmy i spółki biznesowe, instytucje badawcze i naukowe oraz instytucje administracji publicznej – uzyskały wsparcie w wysokości 10,2 miliarda euro. Więcej »


Konferencja NEGOCJATOR 2014

Konferencja Negocjator to cykliczne wydarzenie SKN Negocjator, które należy do jednego z najpopularniejszych wydarzeń organizowanych w Szkole Głównej Handlowej. Naszym głównym celem jest propagowanie wśród studentów polskich uczelni idei rozwoju osobistego i doskonalenia umiejętności miękkich, ze szczególnym uwzględnieniem negocjacji i skutecznej komunikacji. Ponadto przekazując wiedzę i umiejętności, chcemy zainspirować uczestników do działań związanych z dalszym rozwojem, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]