menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

Chaos uporządkowany

Teoretycy zarządzania przez lata poszukiwali modelu sprawnie funkcjonującej organizacji i nowoczesnych systemów zarządzania nią. Powstało szereg koncepcji, które lepiej lub gorzej obrazowały rzeczywistość. Współczesny menedżer - wykorzystując także doświadczenia innych firm - ma do dyspozycji szereg konkretnych, praktycznych narzędzi kierowania personelem. Jak się jednak okazuje - w dobie tak szybko następujących po sobie zmian - brakuje jeszcze w tym wszystkim... chaosu. Więcej »


Czas na e-naukę

Nauka przez Internet staje się w Polsce coraz bardziej powszechna i prawdopodobnie popularność tej formy edukacji będzie systematycznie rosła, zwłaszcza, że w niedalekiej przyszłości wraz z rozwojem telefonii komórkowej, będzie możliwe podłączenie się do Internetu w dowolnym punkcie świata. Już teraz za pośrednictwem Internetu można nauczyć się pielęgnacji krzewów, technik twórczego myślenia, a nawet ukończyć studia. Więcej »


POLSKA JAKOŚĆ W UNII EUROPEJSKIEJ?

przygotowane przez Grupę Tempo ‘Jakość’ to pojęcie dosyć modne w ostatnich czasach. Obecnie, dobra jakość produktów i usług nie tylko czyni z organizacji silnego konkurenta, ale, przede wszystkim, decyduje o jej rynkowym ‘być albo nie być’. W przededniu wejścia Polski w struktury Unii Europejskiej lokalne debaty na tematy jakościowe stają się rozmowami na wysokim poziomie decyzyjności. Więcej »


Polskie dyplomy ważne w Unii

'Rzeczpospolita': Nabiera tempa inicjatywa wzajemnego uznawania dyplomów przez uczelnie krajów członkowskich Unii Europejskiej. Już wkrótce w dziewięciu krajach Unii Polacy będą mogli kontynuować naukę lub podjąć pracę zgodnie ze swoimi kwalifikacjami. Więcej »


Doktorat za 800 dolarów

W internecie pojawiły się oferty błyskawicznego uzyskania dyplomów uniwersytetów w USA. Ministerstwo Edukacji przestrzega przed firmami, które oferują takie 'dokumenty' i przypomina, że nie istnieje żadna przyspieszona procedura uzyskiwania ważnych dyplomów. Więcej »


Kariera albo sprzątanie, wybór należy do Ciebie

Jesteś bałaganiarzem? Świetnie! Twoje szanse na błyskawiczną karierę są o wiele większe niż Twojego uporządkowanego kolegi. Tak przynajmniej wynika z sondy przeprowadzonej przez brytyjski portal o pracy jobs.telegraph.co.uk. Więcej »


Biura karier

Wielu absolwentów wyższych uczelni ma problemy ze znalezieniem pracy w wybranym przez siebie zawodzie - tłumaczy Elżbieta Czarnul, kierownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi. - Dlatego już w trakcie studiów młodzi ludzie muszą myśleć o przyszłej karierze. Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] 27 [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]