menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

URLOPY SZKOLENIOWE

Podjęcie nauki z własnej inicjatywy, czyli bez skierowania od pracodawcy, stawia pracownika w mniej korzystnym położeniu, gdyż nie nabywa on uprawnień przysługujących tzw. pracownikom skierowanym. Od tego, jaki jest status konkretnego pracownika, zależy więc, czy może liczyć na płatny urlop szkoleniowy, czy musi występować do pracodawcy o udzielenie urlopu bezpłatnego lub o zwolnienie z części dnia pracy bez prawa do wynagrodzenia. Więcej »


Wyniki Narodowego Testu Inteligencji w Polsce

W Narodowym Teście Inteligencji odbywającym się w Onet.pl Polacy uzyskali wynik 100,2. Źródło: Portal Onet.pl S.A., www.onet.pl. Więcej »


Sposób na szkolenia

W Cisco Systems 80% szkoleń odbywa się poprzez e-learning. Jest to nie tylko oszczędność finansowa, ale również możliwość monitorowania na bieżąco postępów pracowników. Więcej »


Załóż firmę!

Serwis biznespartner.pl uruchomił bezpłatne szkolenie, które pomoże Ci samodzielnie rozpocząć indywidualną działalność gospodarczą. Dzięki niemu poznasz przepisy i procedury jakie obowiązują przy zakładaniu nowej firmy. Więcej »


Narodowy Test Inteligencji w TVN

Czy Polacy mają IQ wyższe od innych w Europie? Możemy to sprawdzić 19 października biorąc udział w nowym programie TVN - Narodowy Test Inteligencji podczas unikatowego, interaktywnego programu NA ŻYWO w studiu TVN oraz w wersji ON- LINE przy wykorzystaniu serwisu ONET.pl i telefonów komórkowych. Więcej »


Wirtualna Akademia Finansowa

Eurofinance Training Sp. z o.o. i E-media Consulting mają przyjemność zaprosić Państwa do Wirtualnej Akademii Finansowej. Proponujemy odbycie kursów w formie e-learning z następujących tematów: - analiza ekonomiczno-finansowa przedsiębiorstwa - wycena przedsiębiorstw - procedura planowania i ocena projektów inwestycyjnych - kurs dla sprzedawców Więcej informacji - www.waf.pl Więcej »


Możliwości jakie stwarzają platformy e-learning w edukacji szkolnej

Z dużym prawdopodobieństwem możemy przyjąć, że w perspektywie kilkunastu lat technologia informacyjna stanie się nieodłącznym elementem życia prywatnego i zawodowego zdecydowanej większości ludzi w naszym kręgu cywilizacyjnym. Bez podstawowych umiejętności związanych z tą technologią nie będzie możliwe wykonywanie większości zawodów oraz uzupełnianie posiadanych kwalifikacji i nabywanie nowych. Pozyskiwanie, opracowywanie i wykorzystywanie informacji stanie się częścią typowych działań prywatnych i zawodowych. Wobec tego oświata postawiona zostanie przed koniecznością przygotowania absolwentów szkół do sprawnego posługiwania się sprzętem i oprogramowaniem informatycznym i telekomunikacyjnym. Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] 29 [30] [31] [32] [33] [następna »]