menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

DOFINANSOWANE SZKOLENIA SĄ JUŻ BLISKO – już teraz zaplanuj dofinansowane szkolenia dla swojej firmy

Szanowni Państwo, Rozpoczynają się konkursy unijne na dofinansowanie projektów szkoleniowo - doradczych na lata 2007- 2013 roku. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NAMI!!! otrzymają Państwo 60%- 80% dofinansowania dla szkoleń i doradztwa przygotujemy wniosek o dofinansowanie zajmiemy się całą dokumentacja projektu Więcej »


PRACA W DRODZE, CZYLI DŁUGOFALOWA EFEKTYWNOŚĆ HANDLOWCA

Samotne noce w hotelu, nieregularne posiłki, bolący kręgosłup z powodu wielu godzin spędzanych w samochodzie, tęskne telefony do domu… A po powrocie sterty papierów czekających w firmie i często pełne wyrzutów rodziny w domu. Oto życie wielu współczesnych pracowników różnego szczebla w dużych korporacjach i nie tylko. Pracownicy działów sprzedaży, przedstawiciele handlowi, właściciele firm spędzają często większość swojego czasu w drodze. Jak sobie radzić z tak specyficznym i pełnym niespodzianek trybem życia? Jak zorganizować sobie nietypowy rytm pracy i życia, żeby móc realizować swoje potrzeby nie tylko w sferze zawodowej. Jak planować swój kalendarz, aby wykorzystać efektywnie każdą chwilę? Jak zadbać o siebie, swoje zdrowie i potrzeby osobiste? Jak budować relacje z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi? Więcej »


Studium Zamówień Publicznych – już niebawem zmiany w Prawie Zamówień Publicznych!

Celem Studium Zamówień Publicznych jest zdobycie odpowiednich kwalifikacji i kompetencji przez jego uczestników, a przede wszystkim uzyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie stosowania i organizacji zamówień publicznych w Polsce i Unii Europejskiej. Więcej »


Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego - Zyskaj nowe umiejętności, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe!

Studium objęte Akredytacją Mazowieckiego Kuratora Oświaty Uczestnicząc w Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego zyskasz: kompleksową i praktyczną wiedzę na temat kolejnych etapów budowlanego procesu inwestycyjnego, umiejętność płynnego poruszania się w gąszczu aktualnych przepisów prawnych, możliwość zadawania pytań 14 najlepszym ekspertom – praktykom, nowe kontakty zawodowe, dyplom ukończenia Studium Apexnet, który jest zwieńczeniem pozytywnie zdanego egzaminu. Więcej »


Studium Funduszy Unii Europejskiej - TY TEŻ MOŻESZ ZARZĄDZAĆ projektem finansowanym z funduszy unijnych!

Chcesz profesjonalnie zarządzać projektem, ale brak Ci doświadczenia? Chciałbyś zdobyć dofinansowanie swojego projektu ze środków pomocowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie chcesz popełnić żadnego błędu podczas wypełniania wniosku o dofinansowanie? Zdobądź wiedzę, którą chciałby, mieć każdy Beneficjent funduszy. Więcej »


Pracownicy specjalnej troski czyli dlaczego świadomie demotywujemy najlepszych pracowników

Międzynarodowa korporacja a w niej zintegrowany zespół kompetentnych pracowników z wyrozumiałym i sprawiedliwym liderem na czele. Na pierwszy rzut oka marzenie każdego managera. Ale tylko na pierwszy rzut oka. Przyjrzyjmy się bliżej dwóm pracownikom – Tomkowi i Krzysiowi. Więcej »


SKUTECZNE ZARZĄDZANIE PROJEKTEM – wymóg naszych czasów, czy wiedza dla wybranych?

Czym jest projekt? Trzeba wprowadzić nowy produkt na rynek, a może zorganizować konferencję dla 200 osób? Czy chodzi o wakacje zagraniczne dla rodziny i przyjaciół? Chcesz otworzyć oddział swojej organizacji w innym mieście? Masz pomysł na nową usługę, która pozwoli Ci rozwinąć firmę? Tego typu wyzwania to właśnie projekty. Zadania do wykonania w wyznaczonym czasie, przy określonych zasobach finansowych i ludzkich, w konkretnym otoczeniu. Mamy z nimi do czynienia na co dzień, z mniejszych i większych projektów składa się nasza praca zawodowa i życie prywatne. Bo projekty to nie tylko wielkie przedsięwzięcia technologiczne, administracyjne czy naukowe. To też budowa domu, czy remont mieszkania, programowanie i dokumentacja oprogramowania, czy też badania i testy nad nowym rodzajem lekarstwa. Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] 14 [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]