menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

Seminaria dla Firm Szkoleniowych

Centrum Promocji Informatyki zaprasza Państwa do udziału w seminariach skierowanych do firm zajmujących się organizacją szkoleń. Podczas seminariów zdobędą Państwo kompleksową wiedzę o rozwiązaniach informatycznych, które podnoszą sprawność organizacji szkoleń oraz całego procesu ich promocji. Przekonają się zatem Państwo, w jaki sposób wsparcie ze strony narzędzi informatycznych przyczynia się do wzrostu jakości szkoleń, efektywności ich sprzedaży oraz jakości komunikacji wewnętrznej i relacji z Klientami. Z przyjemnością informujemy, że patronat honorowy nad cyklem spotkań objęła Polska Izba Firm Szkoleniowych. Więcej »


DOFINANSOWANE SZKOLENIA SĄ JUŻ BLISKO – już teraz zaplanuj dofinansowane szkolenia dla swojej firmy

Szanowni Państwo, Rozpoczynają się konkursy unijne na dofinansowanie projektów szkoleniowo - doradczych na lata 2007- 2013 roku. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NAMI!!! otrzymają Państwo 60%- 80% dofinansowania dla szkoleń i doradztwa przygotujemy wniosek o dofinansowanie zajmiemy się całą dokumentacja projektu Więcej »


PRACA W DRODZE, CZYLI DŁUGOFALOWA EFEKTYWNOŚĆ HANDLOWCA

Samotne noce w hotelu, nieregularne posiłki, bolący kręgosłup z powodu wielu godzin spędzanych w samochodzie, tęskne telefony do domu… A po powrocie sterty papierów czekających w firmie i często pełne wyrzutów rodziny w domu. Oto życie wielu współczesnych pracowników różnego szczebla w dużych korporacjach i nie tylko. Pracownicy działów sprzedaży, przedstawiciele handlowi, właściciele firm spędzają często większość swojego czasu w drodze. Jak sobie radzić z tak specyficznym i pełnym niespodzianek trybem życia? Jak zorganizować sobie nietypowy rytm pracy i życia, żeby móc realizować swoje potrzeby nie tylko w sferze zawodowej. Jak planować swój kalendarz, aby wykorzystać efektywnie każdą chwilę? Jak zadbać o siebie, swoje zdrowie i potrzeby osobiste? Jak budować relacje z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi? Więcej »


Studium Zamówień Publicznych – już niebawem zmiany w Prawie Zamówień Publicznych!

Celem Studium Zamówień Publicznych jest zdobycie odpowiednich kwalifikacji i kompetencji przez jego uczestników, a przede wszystkim uzyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie stosowania i organizacji zamówień publicznych w Polsce i Unii Europejskiej. Więcej »


Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego - Zyskaj nowe umiejętności, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe!

Studium objęte Akredytacją Mazowieckiego Kuratora Oświaty Uczestnicząc w Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego zyskasz: kompleksową i praktyczną wiedzę na temat kolejnych etapów budowlanego procesu inwestycyjnego, umiejętność płynnego poruszania się w gąszczu aktualnych przepisów prawnych, możliwość zadawania pytań 14 najlepszym ekspertom – praktykom, nowe kontakty zawodowe, dyplom ukończenia Studium Apexnet, który jest zwieńczeniem pozytywnie zdanego egzaminu. Więcej »


Studium Funduszy Unii Europejskiej - TY TEŻ MOŻESZ ZARZĄDZAĆ projektem finansowanym z funduszy unijnych!

Chcesz profesjonalnie zarządzać projektem, ale brak Ci doświadczenia? Chciałbyś zdobyć dofinansowanie swojego projektu ze środków pomocowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie chcesz popełnić żadnego błędu podczas wypełniania wniosku o dofinansowanie? Zdobądź wiedzę, którą chciałby, mieć każdy Beneficjent funduszy. Więcej »


Pracownicy specjalnej troski czyli dlaczego świadomie demotywujemy najlepszych pracowników

Międzynarodowa korporacja a w niej zintegrowany zespół kompetentnych pracowników z wyrozumiałym i sprawiedliwym liderem na czele. Na pierwszy rzut oka marzenie każdego managera. Ale tylko na pierwszy rzut oka. Przyjrzyjmy się bliżej dwóm pracownikom – Tomkowi i Krzysiowi. Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] 14 [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]