menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

Warsztat i międzynarodowe zawody w zarządzaniu łańcuchem dostaw. The Fresh Connection – Open Competition.

Poszukujesz narzędzia, dzięki któremu Twój zespół: • przećwiczy swoje umiejętności zarządzania łańcuchem dostaw? • ukształtuje postawę, dzięki której jego praca będzie naprawdę efektywna? • wypracuje taką kulturę współpracy, której pozytywne efekty będą widoczne przez lata? Więcej »


Finanse dla niefinansistów a analiza finansowa

Zagadnienia finansowe wcześniej czy później dotykają wszystkie osoby związane z przedsiębiorstwem. Trudno wskazać działanie, które nie przekłada się na przychody, koszty, wpływy i wydatki. Jednocześnie pojęcia wykorzystywane przez finansistów nie zawsze są właściwie rozumiane, przez co osoby postronne, korzystając z przygotowywanych opracowań, mogą na ich podstawie podejmować decyzje dalekie od optymalnych. Więcej »


Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Wszystkim klientom składamy najlepsze życzenia Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014! Więcej »


Trzy umiejętności sprzedażowe, których potrzebuje każdy

Zaczyna się już od momentu poszukiwania pracy. Musisz przekonać organizację, która potrzebuje określonych umiejętności do rozwiązania określonych problemów, że ty je posiadasz. I ty jesteś tą osobą, która ma pomysły jak doprowadzić do rozwoju sytuacji tak, by problemy stały się okazjami, długo oczekiwanymi szansami na zmiany, na które nie wpadła jeszcze konkurencja. A potem, przyjdzie czas udowodnienia swojej wartości dla firmy. Trzeba będzie przekonać menedżera. W przekonujący sposób przedstawić swoją inicjatywę kolegom tak, aby świetny pomysł, mógł mieć szansę realizacji. To tylko początek, ale to, co najważniejsze widać jak na dłoni. Na dzisiejszym ryku pracy potrzebne są przede wszystkim umiejętności sprzedażowe. Więcej »


O motywacji i motywowaniu ( siebie i innych)

Jak zrobić, żeby innym chciało się chcieć? Jak motywować pracowników do pracy, uczniów do nauki a dzieci do wykonywania obowiązków domowych? Nie ma na to jednej recepty, ponieważ każdy jest inny a istotą motywowania jest poznanie i zrozumienie drugiej osoby. Istotą motywowania nie są wyszukane techniki lecz emocje. Więcej »


Jak być bardziej przekonującym

Zarówno na szkoleniu z komunikacji, jak i z wywierania wpływu a także z przywództwa i prezentacji pojawia się pytanie "Co zrobić, żeby być bardziej przekonującym?". Razem z Uczestnikami szkoleń wypracowaliśmy listę wskazówek, która może być pomocna w lepszym argumentowaniu i wpływaniu na odbiorcę. Oto pierwsza jedenastka pomocnych zasad. Więcej »


Nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych

Modyfikacja definicji robót budowlanych, wprowadzenie instytucji dialogu technicznego, wprowadzenie systemu kwalifikacji wykonawców – to tylko kilka zmian, które przewiduje nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych wchodząca w życie 20 lutego 2013 r. Zamierzeniem zmian jest przede wszystkim wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w ubieganiu się o zamówienia publiczne. Nowelizacja wprowadza do polskiego systemu prawnego przepisy prawa europejskiego.  Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]