menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

E-learning metodą przyszłości?

Coraz więcej przedsiębiorstw organizuje szkolenia, wykorzystując do tego celu intranet lub Internet. Za trzy lata 64 proc. szkoleń odbywać się będzie poprzez sieć. Więcej »


Szkolenia językowe. Jak nie zmarnować czasu i pieniędzy

Co daje gwarancje nauczenia pracowników języka obcego? Przede wszystkim określenie, komu i w jakim zakresie potrzebna jest jego znajomość, a następnie wybór firmy językowej, która ma doświadczenie w prowadzeniu kursów biznesowych i nie zatrudnia lektorów-turystów. Więcej »


Kiedy warto wdrożyć system e-learningowy w firmie?

Systemy typu e-learning najlepiej sprawdzają się w przypadku szkoleń masowych. Wysoki i szybki zwrot z inwestycji w e-learning widoczny jest zwłaszcza w firmach o rozproszonej strukturze, gdzie zarówno pracownicy centrali, jak i oddziałów mogą w tym samym czasie zdobywać niezbędną wiedzę oraz umiejętności, bez dodatkowych kosztów związanych ze szkoleniem tradycyjnym. Więcej »


Europejska Akademia Internetowa

Pod adresem www.akademiaeuropejska.edu.pl działa Europejska Akademia Internetowa. Aby skorzystać ze szkolenia nt. Unii Europejskiej, należy się zarejestrować w Wirtualnym Dziekanacie. Ukończenie kursu wymaga przejścia 20 działów, składających się z wykładów i testów. Kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu. Kurs prowadzony jest bezpłatnie przez Stowarzyszenie Pro Europa. Więcej »


Nowe studia?

Obowiązkowy podział na studia licencjackie i magisterskie, zajęcia punktowane oraz specjalny suplement do dyplomu ukończenia studiów - tak już niedługo może wyglądać studiowanie na polskich uczelniach. Nowy projekt ustawy o szkolnictwie wyższym przygotowuje specjalny zespół powołany przy prezydencie Aleksandrze Kwaśniewskim, którego szefem został prof. Jerzy Woźnicki, były rektor Politechniki Warszawskiej. Więcej »


Monitor wiedzy

Rok 2003 będzie pierwszym, w którym e-learning ma szansę zaistnieć na dobre w polskich przedsiębiorstwach. Najlepszymi klientami firm zajmujących się wdrażaniem tego rodzaju systemów i dostarczaniem materiałów szkoleniowych staną się banki i administracja. Więcej »


Dlaczego MBA są tak drogie?

W Polsce studia MBA to wydatek rzędu kilkunastu tysięcy dolarów. Można znaleźć też programy MBA kilka razy tańsze - nawet za kilka tysięcy złotych. Co decyduje o cenie? Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] 32 [33] [następna »]