menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

NIE WYSTARCZY BYĆ – KREACJA WIZERUNKU

Atrakcyjny wygląd to jednak nie tylko dar natury. Można go „nabyć”. Chodzi oczywiście o nabycie umiejętności bycia pięknym – robienia dobrego wrażenia, takiej ekspozycji własnej osoby, aby budziła sympatię i zaufanie. Dzięki tej wiedzy „ładnemu we wszystkim ładnie – nawet i w brzydocie”. Przede wszystkim chodzi o stworzenie spójności wyglądu z zachowaniem.[...] Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by samodzielnie przemyśleć przedstawione poniżej zagadnienia i za pomocą zwierciadełka sprawdzić szansę uzyskania pozytywnej odpowiedzi na pytanie – „Kto jest najpiękniejszy w świecie?”. Więcej »


Raporty o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko – kto i kiedy ma obowiązek je sporządzać?

Przepisy o ochronie środowiska nakładają na inwestorów obowiązek uzyskiwania tzw. decyzji środowiskowych dotyczących realizowanych inwestycji – budowy, przebudowy remontów. W tym celu należy przedstawić raport o oddziaływaniu inwestycji na środowisko - jest to dokumentacja, która ma na celu określenie w jaki sposób planowane przedsięwzięcie budowlane wpłynie na środowisko naturalne. Więcej »


Europejskie Fundusze Strukturalne a zamówienia publiczne w Polsce.

Wraz z wejściem do Unii Europejskiej w dniu 1 maja 2004 r. Rzeczpospolita Polska uzyskała możliwość korzystania z Funduszy Strukturalnych oraz Funduszu Spójności. Więcej »


Seminarium: Przedsiębiorca w internecie, czyli jak działać zgodnie z ochroną danych osobowych w firmie.

Jak działać w Internecie nie naruszając ustawy o ochronie danych osobowych? Jakie obowiązki ma administrator danych? Jak działa bankowość elektroniczna i płatności online? Między innymi na te pytania odpowiedzą znani specjaliści podczas seminarium, które odbędzie się dnia 16 listopada w Warszawie. Więcej »


Karty charakterystyki i oznakowanie niebezpiecznych produktów

Akademia DashöferaProdukty chemiczne ze swej natury stwarzają potencjalne zagrożenie podczas obchodzenia się z nimi oraz podczas transportu i przechowywania, zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i dla konsumentów. Niebezpieczne substancje i preparaty chemiczne towarzyszą nam na każdym kroku i w każdej niemal dziedzinie naszego życia: od łatwopalnych aerozoli (dezodoranty, odświeżacze powierza, paliwa i smary) poprzez drażniące proszki do zmywarek, produkty mogące powodować uczulenia lub alergie (pasty, niektóre środki czystości) do żrących czy nawet toksycznych lub rakotwórczych preparatów profesjonalnych (półprodukty chemiczne, surowce, niektóre gotowe wyroby). Więcej »


Co nowego w Prawie budowlanym?

Dnia 28 lipca 2005 roku Sejm znowelizował ustawę Prawo budowlane. Jakie zmiany w związku z tym nas czekają?Po pierwsze - powiększyła się lista budów i obiektów budowlanych, które zostały zwolnione z obowiązku uzyskiwania pozwolenia na budowę. Więcej »


Kobiety i Mężczyźni, czyli jak zamiast konfliktów osiągnąć efektywną współpracę? W pracy (i nie tylko...)

Czy ktokolwiek wyobraża sobie podróż do Chin bez zaglądania do przewodnika? Wybierając się na spotkanie z odległą kulturą zaopatrujemy się nie tylko w mapy, ale staramy się dowiedzieć jak najwięcej o obyczajach i specyfice danego regionu. Zakładamy, że ludzie żyjący w odległych krajach mogą się od nas różnić i kontaktując się z nimi zachowujemy czujność i uważność w trakcie spotkań. Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] 20 [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]