menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

Czy naprawdę potrafisz słuchać ?
Najczęściej spotykane ograniczenia w umiejętnym słuchaniu

„Mamy problemy z komunikacją”, „Moi ludzie w ogóle nie słuchają co do nich mówię ! ”, „Czy Ty mnie w ogóle słuchasz ! ?”, „Posłuchaj mojej historii, to jest dopiero fajne !”, „..... Jakże często słyszymy dokoła takie wypowiedzi ! Jakże często sami tak mówimy, lub mamy ochotę tak powiedzieć ! Dlaczego tak mało wokół umiejętnych słuchaczy ? Czym właściwie jest słuchanie i co nam daje, to co w sprawnej komunikacji zajmuje aż 40 % ? Więcej »


Usprawnienia w pracy sekretarki

Jak to się dzieje, że jedna osoba ma w pracy biurko zawalone papierami, wprost „tonie” w dokumentach i przez cały dzień półprzytomna z pośpiechu załatwia tysiące spraw, podczas gdy druga, na takim samym stanowisku, spokojnie realizuje wszystko to, co sobie zaplanowała, ma puste biurko i udaje jej się wyjść na lunch? Tyle samo spraw, porównywalna ilość zadań, a wszystko wygląda inaczej. Więcej »


KOMPUTERY? SPRZĘTY BIUROWE? SAMOCHÓD SŁUŻBOWY?
Wyposaż swoją firmę korzystając z funduszy unijnych!

Polska została członkiem Zjednoczonej Europy. Jak dotąd jednak tylko nieliczni odczuli korzyści z członkostwa. Podwyżki, niepewna przyszłość, ciągłe zamieszanie - taki jest nasz obraz Unii Europejskiej. Z pewnością jest to obraz powierzchowny wynikający z braku wiedzy. Dowodem na to są ogromne dotacje jakie przeznacza Unia dla Polski. Część z nich wspiera rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Czy wiedzieliście, że z funduszy unijnych można sfinansować komputery dla firmy, sprzęty biurowe, a nawet samochód? Unia Europejska udostępnia również fundusze na planowane przez przedsiębiorstwa inwestycje! Polskie firmy mają szansę na rozwój, pytanie tylko czy będą umiały ją wykorzystać. Więcej »


Podstawowe informacje dotyczące Executive Coaching, czyli coachingu dla najwyższej kadry menedżerskiej

...Coaching to jest TO, co ma na celu... poruszanie się do przodu w sprawach dla Ciebie najważniejszych, usuwaniu barier i blokad twojego sukcesu, kreowaniu życia / działania, którego oczekujesz... Sausalito.net Więcej »


E-LEARNING: TWORZENIE SKUTECZNYCH SZKOLEŃ DO NAUKI ONLINE (Edycja II)

Warszawa, 19-20 maja 20

Jeżeli macie Państwo za sobą dyskusję korzyści związanych z e-learningiem, Jeżeli chcecie wkrótce przystąpić do działania, Jeżeli nawet pierwsze projekty e-learningowe macie już za sobą,to już wiecie, że o sukcesie projektu decyduje zawartość merytoryczna szkolenia multimedialnego... Więcej »


ASYSTENT JAKO PROFESJA

Obsługa spółki pod względem pism i procedur

Jednolite zdefiniowanie zawodu Asystenta/Asystentki jest niezwykle trudnym zadaniem. Nie jest to stanowisko księgowego, który musi znać się wyłącznie na księgowaniu ani kadrowej, która prowadzi teczki personalne i nalicza płace. Stanowisko to ulega modyfikacji w zależności od umiejscowienia w strukturze organizacyjnej, jak i charakteru organizacji w jakiej występuje. Więcej »


CZY UNIKNIEMY PROCESU ?

KÓŁKO GRANIASTE... „Kółko graniaste, czterokanciaste, koło nam się połamało, cztery reńskie kosztowało, a my wszyscy bęc!!!” Dzieci z dobrze znanej zabawy boleśnie odczuły na swojej skórze stare krakowskie porzekadło: „Co tanie - to drogie”. Czyż dzisiaj, problem kwadratury koła nie powraca w codziennej praktyce menadżerów dążących do maksymalizacji efektywności podległych organizacji? Czyż wiele, wydawałoby się, renomowanych organizacji, uznanych marek produktowych i usługowych, nie przypomina taniego, czterokanciastego rogatego kółka, niewartego nawet reńskiego grosza? Koła, które nie jest zdolne do stabilnego kręcenia się na wyboistej drodze rozregulowanego rynku? Co zrobić, aby kanciaste koło kręciło się gładko i daleko? Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] 25 [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]