menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

SZKOLENIA-TWOJA SZANSA NA LEPSZE JUTRO

Ważne jest by nie pozostawać w cieniu, by podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Jak to zrobić nie ponosząc kosztów własnych lub nie obciążać nimi pracownika? Najprostszym i jednocześnie przynoszącym największe profity sposobem jest uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach dofinansowanych z ramienia EFS- Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej »


Uczyć angielskiego czy uczyć obsługi klienta zagranicznego w języku angielskim?

Nie zawsze na wzrost profesjonalizmu obsługi sekretariatu ma wpływ długoterminowa nauka języka angielskiego ogólnego. Profesjonalne i nastawione na cel firmy szkoleniowe przygotują takie szkolenie, które pozwoli na skoncentrowanie się na aspektach językowo-zadaniowych i językowo-zawodowych niezbędnych do pełnienia funkcji organizacyjnych, oszczędzając czas i dając konkretne i łatwe do zbadania wyniki. Więcej »


NLP – neurolingwistyczne hokus – pokus?

Programowanie neurolingwistyczne to... nie czarodziejska różdżka wycelowana w naszą świadomość po to, by nadać nam jakieś magiczne zdolności, lecz – sięgając po terminologię muzyczną – batuta, która w rękach wytrawnego „coacha-dyrygenta” potrafi wydobyć z naszego umysłu – „instrumentu” percepcji – autentyczne, przypisane nam odgórnie możliwości. Więcej »


Szkolenia skrojone na miarę

Ludzie dorośli uczą się inaczej niż dzieci - wiedzą o tym organizatorzy szkoleń, przed którymi stawiane są coraz większe wymagania jeśli chodzi o zakres przekazywanej wiedzy i metody uczenia. Więcej »


BERNDSON szkoli także w Warszawie

   Na początek maja firma szkoleniowa BERNDSON wyznaczyła początek swojej działalności w Warszawie. Zdobywcy tytułu Złotego Laura udostępnili już kalendarium szkoleń biznesowych w stolicy na najbliższe miesiące.   BERNDSON został uhonorowany tytułem firmy oferującej obecnie najlepsze szkolenia biznesowe na polskim rynku – dostępność szkoleń także w stolicy jest więc wypadkową zdobytych wyróżnień. Więcej »


Przywództwo w czasach kryzysu

Kryzys rodzi wiele szans i okazji dla skutecznych liderów – ta prawda jest znana wielu amerykańskim milionerom, którzy swoje fortuny zawdzięczają właśnie poprzednim kryzysom. To dobra wskazówka dla polskich menedżerów – zamiast kulić po sobie uszy i czekać na falę uderzeniową, modląc się, by redukcja personelu pomogła im zachować stanowiska a firmie przeżyć, warto zadać sobie pytanie – jak wykorzystać kryzys, by wzmocnić pozycję rynkową swojego przedsiębiorstwa i swoją pozycję przywódcy. Więcej »


Moja recepta na trudne czasy

„Obyś żył w ciekawych czasach”… to wg wielu jedna z najstraszniejszych chińskich klątw – twierdzę, że ktoś rzucił ją na żyjące obecnie pokolenia. Dane jest nam żyć w czasach wyjątkowo ciekawych, trudnych – czasach w których sprawdzone, rutynowe działania, rzadko okazują się skuteczne. Skoro nie sprawdzają się znane metody… może warto poszukać nowych? Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]