menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

Kwalifikacje czy kompetencje?

W krajach europejskich obserwuje się wymuszone przez postęp naukowy i techniczny rosnące zapotrzebowanie na kadry pracownicze z wysokimi kwalifikacjami, zdolne do posługiwania się nowymi technologiami i nacechowane innowacyjnością. Więcej »


E-learning wymaga sprawdzonych rozwiązań

E-learning w założeniu generuje duże oszczędności, aby się tak jednak stało, w praktyce trzeba korzystać z nowoczesnej infrastruktury teleinformatycznej. Więcej »


Piętnaście mitów towarzyszących szukaniu pracy

Czy uważasz się za eksperta w szukaniu pracy? Przeczytaj poniższe piętnaście mitów. Sprawdź w ile z nich wierzyłeś i o ilu wiedziałeś, że są nieprawdziwe. Kiedy poznasz całą prawdę o job-huntingu poszukiwania będą efektywniejsze i mniej stresujące. Więcej »


Internet a szukanie pracy...

Internet zrewolucjonizował cały sposób funkcjonowania procesów rekrutacyjnych. Jest on szczególnie przydatny dla osób szukających pracy. Nie tylko oszczędza ich czas, ale również, prawie do minimum, redukuje wysiłki ich poszukiwań. Więcej »


Kiedy praca staje się narkotykiem...

Uzależnienie kojarzy się najczęściej z alkoholem, papierosami i narkotykami. Myśląc o osobie uzależnionej najczęściej wyobrażamy sobie brudnego, zaniedbanego człowieka o nieprzyjemnej aparycji. Więcej »


Złote myśli

Pod adresem http://www.zlotemysli.pl powstaje nowa, rewolucyjna w swoich założeniach księgarnia internetowa. Jej rewolucyjność polega na tym, iż w swojej ofercie posiadać będzie wyłącznie e-booki. Księgarnia już teraz prowadzi rozbudowany Program Partnerski, dzięki krótemu pragnie dotrzeć do tysięcy internautów. Odwiedź Złote Myśli i przekonaj się sam, być może to coś dla Ciebie! Więcej »


Szkoła życia w pracy

Część osób nie dostaje pracy lub często zmienia stanowiska, ponieważ nie posiada cech, na które pracodawcy zwracają coraz baczniejszą uwagę, a które możemy określić jako umiejętności społeczne czy też umiejętności miękkie. Ludzie charakteryzujący się stosunkowo wysokim poziomem umiejętności społecznych mają większe szanse na sukces w procesie rekrutacji i selekcji. Więcej »


[« poprzednia] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] 28 [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]