menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl

Archiwum artykułów

Jak zmotywować się do rozwoju w czasach pandemii? Porada trenera HILLWAY

Zdecydowana większość z nas nie lubi zmian. A boimy się ich głównie dlatego, iż przynoszą coś nowego, nieznanego nam dotychczas, budzą niepokój, sprawiają, że nie wiemy czy w nowej rzeczywistości sobie poradzimy. Tym trudniej w sytuacji nagłej i nieprzewidzianej zmiany - a taką jest właśnie pandemia – jest nam wyzwolić motywację do działania, motywację do rozwoju.Sytuacja związana z pandemią COVID-19 wymusza na nas zmiany w codziennym funkcjonowaniu oraz w pracy zawodowej. Więcej »


Pozyskiwanie nowych klientów – PROSPECTING

W dzisiejszych czasach coraz częściej stajemy przed wyzwaniem, jakim jest pozyskanie nowych klientów. Nowy klient dla firmy jest istotny, ponieważ pozwala zwiększać i utrzymywać sprzedaż na stabilnym poziomie, co pozwala na rozwój firmy. Więcej »


Przykładowy cykl szkoleń dla działu handlowego, mający na celu stworzyć profesjonalnie działający zespół, który skutecznie realizuję plany szkoleniowe

Współcześni klienci są wymagający, mają niestandardowe oczekiwania, i chcą budować długotrwałe związki zapewniające im stabilność biznesową. O ich lojalności decyduje zarówno wartość marki i firmy, sprawność dostarczania produktów i usług, jakość obsługi oraz stosunek ceny do wartości produktu. Więcej »


Jak oceniać pracowników, by nie budzić konfliktów

Ocena pracy naszych współpracowników to zadanie wymagające przygotowania. Często jest prowadzona przez kadrę kierowniczą lub dział hr, samych pracowników i współpracowników ocenianego. Dobrze zaplanowana ocena pracowników to przede wszystkim wybór odpowiedniej metody oceniania i ustalenie kryteriów oceny.  Od tego wyboru zależy czy w trakcie procesu oceny i po nim napotkamy przeszkody, czy będzie ona przebiegła w sposób płynny i efektywny. Ewaluacja pracownika to proces, który może przynieść zarówno szkody dla firmy jeśli jest błędnie wdrożona, jak i wymierne korzyści, jeśli jest prawidłowo wdrożona. Więcej »


POKOLENIE „Y” W PRACY

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej badań i publikacji na temat pokolenia dwudziestoparolatków, którzy weszli w dorosłe życie w nowym stuleciu, określanych jako Pokolenie Y (lub generacja millenium). Więcej »


Koniec ery przeciętnych sprzedawców?

Tradycyjna sprzedaż często przypomina monolog. Sprzedawca zachwala swój produkt, a klient słucha. Bardziej rozwinięta forma sprzedaży, to rozmowa dwóch stron oparta na potrzebach i dostosowanych do nich rozwiązaniach. Więcej »


Po co nam rozwój? Czy inwestowanie we własne umiejętności jest potrzebne?

Własny rozwój, a więc inwestowanie w swoją edukację, progres zawodowy czy pasje, może się dziś okazać najlepszym wydatkiem, jaki kiedykolwiek poczynimy. Więcej »


1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [następna »]