menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl » artykuły » SZKOLENIA-TWOJA SZANSA NA LEPSZE JUTRO (...)


SZKOLENIA-TWOJA SZANSA NA LEPSZE JUTRO

Ważne jest by nie pozostawać w cieniu, by podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Jak to zrobić nie ponosząc kosztów własnych lub nie obciążać nimi pracownika?
Najprostszym i jednocześnie przynoszącym największe profity sposobem jest uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach dofinansowanych z ramienia EFS- Europejskiego Funduszu Społecznego.


Firma „Oświata” Spółdzielnia Pracy we Wrocławiu, podjęła się organizacji takich szkoleń, wynikiem czego jest propozycja szkoleń pt. „Warto podnosić swoje kwalifikacje. Kursy dla pracujących osób dorosłych”. Projekt realizowany jest w okresie od 01.08.2009 do 31.07.2010. Udział w zajęciach jest bezpłatny, koszty jego organizacji pokrywane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Propozycja obejmuje 4 kursy:

• Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi klienta,
• Specjalista ds. Personalnych,
• Specjalista ds. Zarządzania jakością- Audytor wewnętrzny,
• Księgowy bilansista.

Realizacja szkoleń przewidziana jest w 3 edycjach:

• od października do grudnia,
• od stycznia do marca,
• od kwietnia do czerwca.

Celem proponowanych szkoleń jest podwyższenie kwalifikacji osób dorosłych, zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy a poprzez to zwiększenie wydajności firm i przedsiębiorstw.

Korzyści ze szkoleń odczują nie tylko uczestniczący pracownicy, ale również sami pracodawcy. Każdy pracownik z większymi kwalifikacjami to osobą pracująca wydajniej, dokładniej, a co za tym idzie prężniej rozwijające się przedsiębiorstwo i zwiększająca się jego konkurencyjność na rynku biznesowym.

W ramach projektu firma „Oświata” zapewnia uczestnikom szkolenia przerwy kawowe (ciepłe i zimne napoje), osobom odbywającym szkolenie weekendowe dodatkowe posiłki w formie obiadów oraz zakwaterowanie w hotelu (nocleg wraz ze śniadaniem i kolacją) dla daleko mieszkających i/lub mniej zamożnych uczestników szkoleń weekendowych.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić wszelkie potrzebne dokumenty zgłoszeniowe, które można pobrać ze strony internetowej www.kwalifikacje.oswiata.wroc.pl, otrzymać w Biurze Projektu i Urzędach Gmin Dolnego Śląska.


Kontakt z Biurem Projektu: pracujemy w godz. 8.30 do 17.00

tel./fax (071) 343-77-77 / 601 501 877
email: projektefs@oswiata.wroc.pl
www.oswiata.wroc.plArtykuł współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

  1. drukuj
« strona główna | archiwum » « poprzedni | następny »