menu Newsletter Subskrybcja Nowe szkolenia polecamy polecamy
Znajdujesz się: www.szkolenia.com.pl » artykuły » EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA


EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA

EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA jest inicjatywą zespołu praktyków - specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie systemów jakości, pozyskiwania środków z funduszy unijnych i nowoczesnych metod zarządzania. EGD buduje relacje z Klientami poprzez usługi świadczone w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. Proponujemy Państwu naszą ofertę obejmującą: szkolenia otwarte i zamknięte oraz doradztwo.

Zapraszamy na najbliższe szkolenie „Zarządzanie projektem - od pomysłu do rozliczenia projektu”, które odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2005, w Warszawie.
Kompleksowość usług świadczonych przez nas oraz praktyczne rozwiązania proponowane firmom i instytucjom publicznym, pozwalają nam obsługiwać Klientów w całym kraju. Proponujemy Państwu naszą ofertę obejmującą: szkolenia otwarte i zamknięte oraz doradztwo w zakresie rozwoju przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. W chwili obecnej EGD realizuje warsztaty i usługi doradcze dotyczące możliwości uzyskania unijnych funduszy i działalności przedsiębiorstw na wspólnym rynku europejskim. Oferowane usługi doradcze w zakresie pozyskiwania funduszy UE mają na celu zapewnienie Klientom maksymalnych korzyści i zwrotu inwestycji. Sukces naszych przedsięwzięć zawdzięczamy zespołowi ekspertów, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny wszystkich naszych działań. Klientom współpracującym z EGD jako z partnerem w biznesie możemy zagwarantować pomoc w odkrywaniu się na nowo, by móc osiągnąć sukces w zmieniającym się świecie globalnego rynku.
Usługi dla klientów zwracających się do EGD o pomoc w zakresie przygotowania lub zarządzania projektami Unii Europejskiej oraz uzyskania certyfikatów jakości wykonują specjaliści ds. funduszy europejskich i systemów jakości z wieloletnim doświadczeniem i przygotowaniem merytorycznym, na stałe współpracujący z EGD.

W zakresie systemów jakości i zarządzania jakością, EGD sp. z o.o. na stałe współpracuje z RWTÜV Polska sp. z o.o. Jest to filia niemieckiej jednostki certyfikującej w Essen, posiadającej ponad 130 - letnią tradycję. RWTÜV Polska Sp. z o.o. została założona, aby ułatwić proces certyfikacji systemów jakości polskich przedsiębiorstw, a nadawany znak TÜV CERT jest synonimem niezawodności, sprawdzonej jakości oraz zaufania, gwarantującym wysoką jakość i niezawodność oferowanych wyrobów i usług, a także dowodem dbałości przedsiębiorstwa o zaspakajanie potrzeb i życzeń klienta.

Zleceniodawcom, którzy zlecili określoną pracę EUROPEJSKIEJ GRUPIE DORADCZEJ zapewniamy:
• konkurencyjne/negocjowane ceny,
• krótkie terminy realizacji zlecenia,
• negocjowanie warunków umowy,
• w zakresie projektów unijnych pierwsza płatność po przyjęciu dokumentacji aplikacyjnej pod względem formalnym przez Instytucję Wdrażającą,
• stałą kontrolę merytoryczną nad wykonywaną pracą,
• gwarancję rzetelności świadczonych usług.
Zainteresowanym gminom i przedsiębiorstwom oferujemy specjalistyczne doradztwo personalne w zakresie kadr przygotowujących projekty Unii Europejskiej.

Naszą ofertę szkoleniową kierujemy przede wszystkim do osób i instytucji zainteresowanych tematyka unijną.

Proponujemy Państwu kilka programów:
- Jak przygotować projekt / wniosek aplikacyjny w ramach funduszy strukturalnych?
- Zarządzanie projektem od pomysłu do rozliczenia projektu
- Studium wykonalności
- Zamówienia publiczne

Zajęcia prowadzą praktycy z zakresu przygotowywania i zarządzania projektami Unii Europejskiej, posiadający przygotowanie i doświadczenie dydaktyczne w zakresie wykorzystywania aktywnych metod doskonalenia kompetencji. Kadra zaangażowana w prowadzenie szkoleń, na co dzień zajmuje się aktywnym konsultingiem w zakresie wykorzystania funduszy europejskich. Prowadzący mają na swoim koncie wiele projektów, które zostały pozytywnie ocenione przez komisję europejską. Wykładowcy oraz program gwarantują uczestnikom zdobycie praktycznej i sprawdzonej wiedzy.

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia menedżerskie, m. in.:

- Profesjonalna obsługa sekretariatu
- Zarządzanie zespołem
- Telemarketing - telefoniczna obsługa klienta
- Zarządzane czasem i organizacja pracy własnej
- Sztuka negocjacji
- Techniki sprzedaży
- Budowanie zespołu

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami, zapraszamy na stronę www.eurogrupa.pl lub prosimy o kontakt mailowy sekretariat@eurogrupa.pl lub telefoniczny (62) 767 89 09.
  1. drukuj
« strona główna | archiwum » « poprzedni | następny »